Ciężko mi się zabrać do jakiegokolwiek pisania bo ostatnie podrygi pogody i wakacji. Chciałbym ten czas wykorzystać na odpoczynek z racji urlopu na jakim jestem.

Dokładnie kilka miesięcy temu ubzdurałem sobie, że jeśli zdrowie dopisze i żona która kłód pod nogi rzucać nie będzie razem z kamratami zawsze będę ich wymieniał w kolejności alfabetycznej Majer, Bogdan i M…k  pojedziemy w Alpy. Wtedy jeszcze oni o tym nie wiedzieli no bo niby skąd jak to w mojej głowie się ubzdurało.

Spotkanie dokładnie w poniedziałek przed wyjazdem na ściance wspinaczkowej na której się wspina. Myśmy się nie wspinali ino kawkę my wypili. Było to dokładnie 11 sierpnia chyba,  że 4 sierpnia ręki sobie uciąć nie dam. No i wtedy ustaliliśmy, że wyjazd odbędzie się 14 sierpnia dokładnie w porywach od 18-19 wieczorem z zamiarem wejścia na Breithorn, Polux, Castor i he he he Liskam. Pamiętam jak dziś na spotkanie równocześnie jako pierwsi przybyli ja i Majer. Potem dopiero przyjechał M…k i na końcu Bogdan, który chyba nie do końca jest człowiekiem ale to wyjdzie w praniu chyba w trzeciej części. Gdybym jednak o tym zapomniał zapytać mnie o to  można pomiędzy Ornakiem a Jarząbczym którego z racji zajebistego podejścia nie na widzę. Jest taki bar pod Jabłonkami ino nie w Jabłonce a w Nowym Targu otwarty sezonowo podobnie jak camping MONTEROSA tylko jak jest lato.

Na prośbę jednego z kolegów zaniechałem umieszczanie filmów oraz zdjęć na którym są wizerunki uczestników.

 Tak apropo zdjęć i filmów proszę mi nie mieć za złe jakość obu tych wytworów. Nie pojechałem tam dla zdjęć i dla filmów tylko dla kawy zdjęć i filmów. Dlatego jakość ich jest zdecydowanie marna. I jeszcze jedno to co ja mówię i moi koledzy i na zdjęciach i na filmach jest to podkład z Gwiezdnych Wojen a dokładnie dialog Ciubaki z Hanem Solo.

Kalendarium

2014.08.14 18:48 wykonałem pierwsze zdjęcie.

2014.08.14 19:38 nagrałem swój pierwszy filmik w życiu. Błagam o przebaczenie.

 

Część druga niebawem 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *